درباره ما

همراه داشتن مناسب ترین تجهیزات در سفرهای مختلف، به ویژه سفرهای چند روزه و بلند مدت، لحظه های ناب سفر را دلچسب تر می کند. کیسه خواب های بزرگ و راحت، چادرهای جادار و البته بلند، باکس های نگه داری تجهیزات، آب کافی برای شستشو و دوش گرفتن در دل طبیعت و ... . اما این تجهیزات فضای خیلی زیادی از داخل خودرو را اشغال می کنند و در حالت عادی نیازی به استفاده از آن ها در طول سفر و در حال پیمودن مسیر نمی باشد. استفاده از باربندهای مناسب و سبک، می تواند به مدیریت فضای داخل خودرو کمک کرده و لذت سفر در طول مسیر را دو چندان نماید.

تنوع اقلیمی و پهناوری ایران و همچنین کارایی بالای خودروهای دودیفرانسیل در شرایط و مسیرهای خاص، استفاده از آن ها را امری اجتناب ناپذیر نموده است. اما صرفا داشتن یک خودروی دودیفرانسیل نمی تواند تمامی نیازهای شما را برای استفاده در مسیرهای مختلف در کشور پهناورمان یا سفرهای برون مرزی بر طرف کند. نیاز به حمل و همراه داشتن تجهیزات مختلف از جمله انواع باکس های مسافرتی، گالن های سوخت و آب، انواع چادر سقفی و سایبان، کیسه خواب و چادرهای بزرگ و راحت، انواع پرژکتور و تجهیزات مختلف و جا گیر بخشی اجتناب ناپذیز از سفر و جزو لذت بخش ترین آن هاست. اما همراه داشتن تمامی این تجهیزات و یا حتی بخشی از آن ها نیاز به فضای مناسبی داشته که دسترسی به آن ها را در طول سفر آسان نماید.


باربندهای آلومینیومی سبک و بسیار مقاوم XD Rack با طراحی بسیار کاربردی، ارتفاعی بسیار کوتاه و همچنین قابلیت نصب بسیار آسان بر روی انواع خودروهای دودیفرانسیل، کراس اور، ون، کاروان و خودروهای سواری، توانسته بخش زیادی از نیاز بازار را پوشش دهد. این باربندها با استفاده از بهترین و مقاوم ترین آلیاژ آلومینیومی تولید و در ابعاد و اندازه های بسیار متنوع قابل عرضه می باشد. انواع پایه سایبان، بیل، تبر، پرژکتور و قلاب های بار جزو تجهیزات استاندارد باربندهای XD Rack بوده و همچنین تمامی انواع پایه های نگه دارنده دوچرخه، قایق، تخته اسکی و اسکیت و سایر تجهیزات موجود در بازار به راحتی و بدون هیچ تغییری بر روی این بارندها قابل نصب می باشد.

xdrack