درباره ما

همراه داشتن مناسب‌ترین تجهیزات در سفرهای مختلف، به ویژه سفرهای چند روزه و بلند مدت، لحظه‌های ناب سفر را دلچسب تر می کند. کیسه خواب های بزرگ و راحت، چادرهای جادار و البته بلند، باکس‌های نگه داری تجهیزات، آب کافی برای شستشو و دوش گرفتن در دل طبیعت و ... . اما این تجهیزات فضای زیادی از داخل خودرو را اشغال می کنند و در حالت عادی نیازی به استفاده از آن ها در طول سفر و در حال پیمودن مسیر نیست. استفاده از باربندهای مناسب و سبک، می تواند به مدیریت فضای داخل خودرو کمک کرده و لذت سفر در طول مسیر را دو چندان نماید.
 

تنوع اقلیمی و وسعت ایران و همچنین کارایی بالای خودروهای دودیفرانسیل در شرایط و مسیرهای خاص، استفاده از آن‌ها را امری اجتناب ناپذیر نموده است. اما صرفا داشتن یک خودروی دودیفرانسیل نمی تواند تمامی نیازهای شما را برای استفاده در مسیرهای مختلف تامین کند. نیاز به همراه داشتن تجهیزات مختلف از جمله انواع باکس‌های مسافرتی، گالن‌های سوخت و آب، انواع چادر سقفی و سایبان، کیسه‌خواب و چادرهای بزرگ و راحت، انواع پرژکتور و تجهیزات مختلف و البته حجیم بخشی اجتناب ناپذیر از سفر است. اما همراه داشتن تمامی این تجهیزات یا حتی بخشی از آن‌ها نیاز به فضای مناسبی داشته که دسترسی به آن‌ها را در طول سفر آسان کند.


باربندهای آلومینیومی سبک و بسیار مقاوم XD Rack با طراحی کاربردی، ارتفاعی بسیار کوتاه و همچنین قابلیت نصب آسان بر روی انواع خودروهای دودیفرانسیل، کراس اور، ون، کاروان و خودروهای سواری توانسته بخش زیادی از نیاز بازار را پوشش دهد. این باربندها با استفاده از بهترین و مقاوم ترین آلیاژ آلومینیومی تولید می‌شود و در ابعاد و انداز‌ه‌های متنوع قابل عرضه است. انواع پایه سایبان، بیل، تبر، پرژکتور و قلاب‌های بار جز تجهیزات استاندارد باربندهای XD Rack بوده و همچنین انواع پایه های نگه دارنده دوچرخه، قایق، تخته اسکی و اسکیت و سایر تجهیزات موجود در بازار به راحتی و بدون هیچ تغییری بر روی این باربندها قابل نصب است.  

 

xdrack