باربند آلومینیومی نیسان پیکاپ

سری Flat / شامل سبد باربند با 6 عدد پایه کفی/ 4 عدد براکت سقف / 4 عدد قلاب اتصال بار / ابعاد :2/5*120*140 سانتیمتر / سوراخکاری دارد
6.900.000 تومان

باربند آلومینیومی نیسان پیکاپ

باربند آلومینیومی X drack

باربند آلومینیومی نیسان پیکاپ 

 


باربندهای آلومینیومی و بسیار مقاوم XD Rack در سه مدل بدون لبه (Flat)، سبد (Basket) و مدل دیواره (Guardrail) با مقاومتی بسیار بالا، وزنی بسیار سبک و قیمتی کاملا مناسب، بهترین انتخاب برای همه مدل های نیسان پیکاپ می باشد.

تمامی مدل های باربندهای XD Rack قابلیت باز و بسته شدن کامل یا فقط لبه را در کوتاه ترین زمان ممکن دارند که این قابلیت، استفاده از این باربند را برای افرادی که پارکینگ هایی با سقف کوتاه دارند بسیار آسان می کند.


سطح بسیار پهن و آج دار 10 سانتی متری پروفیل های باربند XD Rack، کف بسیار مناسبی را برای قرار دادن انواع لوازم، راه رفتن و حتی خوابیدن بدون نیاز به تجهیزات حرفه ای را فراهم نموده است. ابعاد این باربند 140 سانتی متر طول، 120 سانتی متر عرض و 2.5 سانتی متر لبه باربند می باشد و حداقل فاصله آن از سقف خودرو 3 سانتی متر می باشد.


شیار بسیار مقاوم ایجاد شده در میانه تمامی پروفیل ها قابلیت اتصال استاندارد انواع مختلف پایه های پرژکتور، دوچرخه، تخته اسکی و اسنوبرد، انواع چادر سقفی، سایبان، گالن های آب و بنزین، بیل، تبر، انواع جک و سایر تجهیزات را به شما خواهد داد.


نیاز به مقاومت بسیار بالا و وزن بسیار پایین بر روی سقف خودرو باعث شده تا باربندهای XD Rack از مقاوم ترین آلیاژهای آلومینیوم سری 6000 و با ساختاری کاملا کاربردی طراحی و ساخته شود.

این ساختار باعث شده تا وزن سبد بدون لبه این باربند فقط 12 کیلوگرم باشد. بر روی تمامی پروفیل های این باربند، مراحل سخت کاری و رنگ آمیزی الکترواستاتیک انجام شده تا حد اکثر کیفیت و کارایی را برای مصرف کننده ایجاد نماید.


تمامی اتصالات باربند نیسان پیکاپ، پیچ و مهره بوده و باربند به صورت کامل از هم باز می شود. نصب این باربندها بر روی نیسان پیکاپ فقط 4 ساعت زمان می برد. پایه های باربندهای XD Rack به گونه ای طراحی شده که فشار بار در طول حرکت یا توقف خودرو کاملا به ستون ها وارد شده تا از آسیب دیدن خودرو جلوگیری شود. این باربند توانایی تحمل وزن 250 کیلوگرم را دارد.