باربند آلومینیومی نیسان رونیز - نیمه عقب

سری Flat / شامل سبد باربند با 6 عدد پایه کفی / 4 عدد براکت سقف / 4 عدد قلاب اتصال بار / ابعاد: 2/5*110*135سانتیمتر / سوراخکاری دارد
تولید کننده: XD Rack
8٬100٬000 تومان

باربند آلومینیومی نیسان رونیز - نیمه عقب

باربندهای آلومینیومی XD Rack

باربند آلومینیومی نیسان رونیز- نیمه عقب

باربندهای آلومینیومی و بسیار مقاوم XD Rack در سه مدل بدون لبه (Flat)، سبد (Basket) و مدل دیواره (Guardrail) با مقاومتی بسیار بالا، وزنی بسیار سبک و قیمتی کاملا مناسب، بهترین انتخاب برای نیسان رونیز می باشد. تمامی مدل های باربندهای XD Rack قابلیت باز و بسته شدن کامل یا فقط لبه را در کوتاه ترین زمان ممکن دارند که این قابلیت، استفاده از این باربند را برای افرادی که پارکینگ هایی با سقف کوتاه دارند بسیار آسان می کند.


سطح بسیار پهن و آج دار 10 سانتی متری پروفیل های باربند XD Rack، کف بسیار مناسبی را برای قرار دادن انواع لوازم، راه رفتن و حتی خوابیدن بدون نیاز به تجهیزات حرفه ای را فراهم نموده است.
شیار بسیار مقاوم ایجاد شده در میانه تمامی پروفیل ها قابلیت اتصال استاندارد انواع مختلف پایه های پرژکتور، دوچرخه، تخته اسکی و اسنوبرد، انواع چادر سقفی، سایبان، گالن های آب و بنزین، بیل، تبر، انواع جک و سایر تجهیزات را به شما خواهد داد.

نیاز به مقاومت بسیار بالا و وزن بسیار پایین بر روی سقف خودرو باعث شده تا باربندهای XD Rack از مقاوم ترین آلیاژهای آلومینیوم سری 6000 و با ساختاری کاملا کاربردی طراحی و ساخته شود. این ساختار باعث شده تا وزن سبد بدون لبه این باربند فقط 19 کیلوگرم باشد. بر روی تمامی پروفیل های این باربند، مراحل سخت کاری و رنگ آمیزی الکترواستاتیک انجام شده تا حد اکثر کیفیت و کارایی را برای مصرف کننده ایجاد نماید.


تمامی اتصالات باربند نیسان رونیز، پیچ و مهره بوده و باربند به صورت کامل از هم باز می شود. نصب این باربند بر روی نیسان رونیز فقط 4 ساعت زمان می برد. پایه های باربندهای XD Rack به گونه ای طراحی شده که بر روی جای پیچ های فابریک سقف نصب شده و فشار بار در طول حرکت یا توقف خودرو کاملا به ستون ها وارد شده تا از آسیب دیدن خودرو جلوگیری شود. این باربند توانایی تحمل وزن بیش از 300 کیلوگرم را دارد.

برای اطلاعات بیشتر با فروشگاه Xdrack  تماس  بگیرید.