باربند آلومینیومی لندکروزر سری 100

سری Flat / شامل سبد باربند با 9 عدد پایه کفی / 6 عدد براکت سقف / 4 عدد قلاب اتصال بار / 2/5*135*200 سانتیمتر / سوراخکاری ندارد
تولید کننده: XD Rack
12٬300٬000 تومان

باربندهای آلومینیومی مدل لنکروزر سری 100

باربندهای آلومینیومی XD Rack

 

باربندهای آلومینیومی مدل لندکروز سری 100

 

 

باربندهای آلومینیومی و مقاوم XD Rack­­ انتخابی بسیار مناسب برای همه مدل­های لندکروزر سری 100 می باشد.تمامی مدل­های باربندهای XD Rack قابلیت باز و بسته­ شدن کامل یا فقط لبه در کوتاه­ترین زمان ممکن دارند که این قابلیت، استفاده از این باربند را برای افرادی که پارکینگ­هایی با سقف کوتاه دارند بسیار آسان می­کند.سطح بسیار پهن و آج­دار 10 سانتی­متری پروفیل­های باربند XD Rack، کف بسیار مناسبی را برای قرار دادن انواع لوازم، راه رفتن و حتی خوابیدن بدون نیاز به تجهیزات حرفه­ ای را فراهم نموده است.

 

باربندهای ایکس­ دی در دو سایز طولی 225 و 120 سانتی­متر، عرض 130 سانتی­متر و ارتفاع 2 سانتی­متری برای لندکروزر سری 100 موجود و در سایزهای مختلف دیگر قابل سفارش می­باشد.

پایه سقف باربند سایز 225 در 120 از نوع اتصال مستقیم به سقف بوده ولی سایزهای با طول کمتر از 120 سانتی­متر، قابلیت نصب بر روی ریل فابریک سقف خودرو را نیز دارند.

 

اما یکی از برتری­های باربندهای XD Rack نسبت به باربندهای قدیمی لوله­ای یا پروفیلی، شیار بسیار مقاوم ایجاد شده در میانه تمامی پروفیل­هاست. این شیارها قابلیت اتصال استاندارد انواع مختلف قلاب بار، پایه ­های پرژکتور، دوچرخه، تخته اسکی و اسنوبرد، انواع چادر سقفی، سایبان، گالن­های آب و بنزین، بیل، تبر، انواع جک و سایر تجهیزات را به شما خواهد داد.

 

نیاز به مقاومت بسیار بالا و وزن بسیار پایین بر روی سقف خودرو باعث شده تا باربندهای XD Rack  از مقاوم ترین آلیاژهای آلومینیوم مورد استفاده در صنایع هوا-فضا و نظامی و با ساختاری کاملا کاربردی طراحی و ساخته شود. این ساختار باعث شده تا وزن بزرگ­ترین سبد بدون لبه این باربند فقط 19 کیلوگرم باشد. بر روی تمامی پروفیل های این باربند، مراحل مختلف سخت­کاری و رنگ آمیزی الکترواستاتیک کوره­ای انجام شده تا حداکثر کیفیت و کارایی را برای مصرف کننده ایجاد نماید.

 

تمامی اتصالات باربندهای لندکروزرهای سری 100، پیچ و مهره بوده و باربند قابلیت باز و بست یا تغییر تعداد پایه­ های کفی یا کناری را در هر زمان ممکن دارد. نصب این باربندها بسته به سایز و روش نصب از 30 دقیقه تا 3 ساعت زمان می برد. تحمل بار آن نیز از 150 تا 350 کیلوگرم در حرکت می­باشد.