باربند آلومینیومی لندکروزر پرادو 125 - دو درب

سری Flat / شامل سبد باربند با 6 عدد پایه کفی / 4 عدد براکت سقف / 4 عدد قلاب اتصال بار / ابعاد: 2/5*120*120 سانتیمتر / سوراخکاری ندارد
6٬100٬000 تومان

باربند آلومینیومی لندکروزر پرادو 125 - دو درب

باربندهای آلومینیومی XD Rack 


باربندهای آلومینیومی و مقاوم XD Rack انتخابی بسیار مناسب برای همه مدل های لندکروزر پرادو سری 125 می باشد. تمامی مدل های باربندهای XD Rack قابلیت باز و بسته شدن کامل یا فقط لبه در کوتاه ترین زمان ممکن دارند که این قابلیت، استفاده از این باربند را برای افرادی که پارکینگ هایی با سقف کوتاه دارند بسیار آسان می کند.


سطح بسیار پهن و آج دار 10 سانتیمتری پروفیل های باربند XD Rack، کف بسیار مناسبی را برای قرار دادن انواع لوازم، راه رفتن و حتی خوابیدن بدون نیاز به تجهیزات حرفه ای را فراهم نموده است.
باربندهای ایکس دی در دو سایز طولی 225 و 125 سانتیمتر، عرض 120 سانتیمتر و ارتفاع 2 سانتیمتری برای پرادو 125 موجود و در سایزهای مختلف دیگر قابل سفارش می باشد. پایه سقف باربند سایز 225 در 125 از نوع اتصال مستقیم به سقف بوده ولی سایزهای با طول کمتر از 125 سانتیمتر، قابلیت نصب بر روی ریل فابریک سقف خودرو را نیز دارند.


اما یکی از برتری های باربندهای XD Rack نسبت به باربندهای قدیمی لوله ای یا پروفیلی، شیار بسیار مقاوم ایجاد شده در میانه تمامی پروفیل هاست. این شیارها قابلیت اتصال استاندارد انواع مختلف قلاب بار، پایه های پرژکتور، دوچرخه، تخته اسکی و اسنوبرد، انواع چادر سقفی، سایبان، گالن های آب و بنزین، بیل، تبر، انواع جک و سایر تجهیزات را به شما خواهد داد.


نیاز به مقاومت بسیار بالا و وزن بسیار پایین بر روی سقف خودرو باعث شده تا باربندهای XD Rack از مقاوم ترین آلیاژهای آلومینیوم مورد استفاده در صنایع هوا-فضا و نظامی و با ساختاری کاملا کاربردی طراحی و ساخته شود. این ساختار باعث شده تا وزن بزرگترین سبد بدون لبه این باربند فقط 19 کیلوگرم باشد. بر روی تمامی پروفیل های این باربند، مراحل مختلف سخت کاری و رنگ آمیزی الکترواستاتیک کوره ای انجام شده تا حداکثر کیفیت و کارایی را برای مصرف کننده ایجاد نماید.


تمامی اتصالات باربندهای پرادو 125، پیچ و مهره بوده و باربند قابلیت باز و بست یا تغییر تعداد پایه های کفی یا کناری را در هر زمان ممکن دارد. نصب این باربندها بسته به سایز و روش نصب از 30 دقیقه تا 3 ساعت زمان می برد. تحمل بار آن نیز از 150 تا 350 کیلوگرم در حرکت می-باشد.