باربند آلومینیومی اف جی کروزر

سری Flat / شامل سبد باربند با 9 عدد پایه کفی / 6 عدد براکت سقف / 2 عدد قلاب اتصال بار / ابعاد: 2/5*135*200 سانتیمتر / سوراخکاری ندارد
9.500.000 تومان

باربندهای آلومینیومی XD Rack


باربندهای آلومینیومی و مقاوم XD Rack انتخابی بسیار مناسب برای همه مدلهای اف جی کروزر می باشد. تمامی مدلهای باربندهای XD Rack قابلیت باز و بسته شدن کامل یا فقط لبه در کوتاهترین زمان ممکن دارند که این قابلیت، استفاده از این باربند را برای افرادی که پارکینگ هایی با سقف کوتاه دارند بسیار آسان میکند.


سطح بسیار پهن و آجدار 10 سانتیمتری پروفیل های باربند XD Rack، کف بسیار مناسبی را برای قرار دادن انواع لوازم، راه رفتن و حتی خوابیدن بدون نیاز به تجهیزات حرفه ای را فراهم نموده است.
باربندهای ایکس دی در دو سایز طولی 200 و 120 سانتی-متر، عرض 130 سانتیمتر و ارتفاع 2 سانتیمتری برای اف جی کروزر موجود و در سایزهای مختلف دیگر قابل سفارش می باشد. باربند سایز 200 در 120 باربند کامل بوده ولی سایزهای با طول کمتر از 120 سانتیمتر، به عنوان نیم باربند قابلیت نصب بر روی این خودرو را نیز دارند.


اما یکی از برتری های باربندهای XD Rack نسبت به باربندهای قدیمی لوله ای یا پروفیلی، شیار بسیار مقاوم ایجاد شده در میانه تمامی پروفیل هاست. این شیارها قابلیت اتصال استاندارد انواع مختلف قلاب بار، پایه های پرژکتور، دوچرخه، تخته اسکی و اسنوبرد، انواع چادر سقفی، سایبان، گالن های آب و بنزین، بیل، تبر، انواع جک و سایر تجهیزات را به شما خواهد داد.


نیاز به مقاومت بسیار بالا و وزن بسیار پایین بر روی سقف خودرو باعث شده تا باربندهای XD Rack از مقاوم ترین آلیاژهای آلومینیوم مورد استفاده در صنایع هوا-فضا و نظامی و با ساختاری کاملا کاربردی طراحی و ساخته شود. این ساختار باعث شده تا وزن بزرگ ترین سبد بدون لبه این باربند فقط 19 کیلوگرم باشد. بر روی تمامی پروفیل های این باربند، مراحل مختلف سخت کاری و رنگ آمیزی الکترواستاتیک کوره ای انجام شده تا حداکثر کیفیت و کارایی را برای مصرف کننده ایجاد نماید.


تمامی اتصالات باربندهای اف جی کروزر، پیچ و مهره بوده و باربند قابلیت باز و بست یا تغییر تعداد پایه های کفی یا کناری را در هر زمان ممکن دارد. نصب این باربندها بسته به سایز و روش نصب از 30 دقیقه تا 3 ساعت زمان می برد. تحمل بار آن نیز از 150 تا 350 کیلوگرم در حرکت می باشد.